FCB II nie przestaje zachwycać

FC Bayern II nie ma dla nikogo litości. Drugi zespół Bawarczyków kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, a ich bilans musi robić wrażenie nawet na kolegach z pierwszego zespołu. Wczoraj FCB II rozegrało 13. spotkanie w lidze, zwyciężając po raz 12. Wyższość Bawarczyków musieli uznać zawodnicy z SV Seligenporten, przegrywając z monachijskim walcem 0:2.

Wynik spotkania dopiero po zmianie stron otworzył Dennis Chessa, który do bramki rywala trafił w 68. minucie spotkania. Z kolei rezultat ustalił tuż przed końcem pojedynku Alessandro Schopf, który na listę strzelców wpisał się w 90. minucie. Tym samym FCB II ma na koncie 36 punktów - ciekawostką jest to, iż bilans bramkowy wynosi prawie tyle samo co zdobycz punktowa, bowiem +34 (42 strzelone, 8 straconych).

Na drugim miejscu ze stratą 7 "oczek" plasuje się TSV Monachium II, które ma jednak o jeden mecz rozegrany więcej niż FCB II.