DieRoten.pl
Reklama

FCB II Frauen wkraczają do akcji

fot. Photogenica
Reklama

Po wielu tygodniach przygotowań do sezonu 2023/2024, do akcji powracają zawodniczki drugiej drużyny FC Bayern Frauen.

Dokładnie jutro o 14:00 kobieca drużyna Bayernu II rozpocznie zmagania w nowej kampanii ligowej – podopieczne Clary Schoene rozpoczną nowy sezon od pojedynku SV Weinberg w Sportpark Aschheim.

Warto podkreślić, że w minionym sezonie 2022/23, drugi zespół FCB Frauen zajął wysokie, bo czwarte miejsce i spośród wszystkich drugich ekip w Niemczech, było to najwyższe miejsce. Teraz jednak monachijki celują jeszcze wyżej i chcą znaleźć się w TOP 3.

− Wspólny trening z pierwszą drużyną był bardzo dobry dla dziewcząt, ponieważ mogły się wiele nauczyć od doświadczonych zawodniczek – powiedziała trenerka Schoene.

− Spodziewamy się bardzo zmotywowanego zespołu, który jest bardzo silny w defensywie. Spodziewamy się, że będą stać głęboko, więc ważne będzie, aby pokazać dobre kombinacje i nie odbiegać od naszego stylu gry. Chcemy dać z siebie wszystko – podsumowała Clara Schoene.

Spotkanie zostanie rozegrane o 14:00, zaś transmisja za darmo odbędzie się w telewizji SporttotalTV. Dostępny będzie także darmowy stream.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...