DieRoten.pl

FCB: Gnabry imponował dyspozycją

17.01.2020, 07:43:21
FotoOlimpik

Po kilkunastu dniach przerwy, do zajęć z resztą kolegów powrócił w końcu Serge Gnabry, który na początku obozu zimowego w Dosze nabawił się problemów ze ścięgnem Achillesa.

Niemiec co prawda pracował ostatnio indywidualnie pod czujnym okiem trenera do przygotowania fizycznego, ale dopiero wczoraj sztab medyczny bawarskiego klubu wydał zielone światło na wznowienie przez skrzydłowego treningów z zespołem.

Bayern Monachium za pośrednictwem swojego oficjalnego serwisu potwierdził, że Serge Gnabry pracował wczoraj z resztą kolegów bez jakichkolwiek problemów ze ścięgnem Achillesa.

24-latek ukończył pełną 90-minutową sesję treningową, imponował swoją dyspozycją i szybkimi ruchami. Co więcej reprezentant niemieckiej kadry narodowej wziął także udział w finałowym meczu testowym.

Kolejną udaną sesję treningową zaliczył także nasz rodak i najlepszy strzelec, czyli Robert Lewandowski. Na temat możliwego występu Roberta i Serge'a powinniśmy poznać więcej informacji już dziś, podczas konferencji prasowej z udziałem Hansiego Flicka.

źródło: FCB.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama17.01.2020 10:06
Przynajmniej obejdzie się bez kolejnego cud wypożyczenia :-) Meunier i to wszystko na zimę.
17.01.2020 09:33
Może wcześniej ugotował się wywar z grzebieni kurczaków.
17.01.2020 09:15
Już jest gotowy, a miał wrócić w lutym... Naszemu klubowemu lekarzowi diagnozy się pomyliły?

reklama