DieRoten.pl
Reklama

FC Bayern Esports z awansem do fazy pucharowej

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Kilka dni temu następną kolejkę w ramach rozgrywek Konami eFootball Championship Pro rozegrali zawodnicy ekipy FC Bayern Esports.

Jak już informowaliśmy wcześniej rywalem zespołu prowadzonego przez Matthiasa Luttenbergera była ekipa AC Milanu. Koniec końców monachijczycy zdobyli 7 punktów, odnosząc dwa zwycięstwa oraz jeden remis.

Obecnie FC Bayern Esports zajmuje trzecie miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 32 punktów – wynik ten sprawia, że „Bawarczycy” zapewnili już sobie udział w rundzie pucharowej, która rozpocznie się po zakończeniu rundy zasadniczej. Zanim jednak do tego dojdzie, to 27 maja FCB zmierzy się jeszcze z Manchesterem United.

− Ten mecz bez wątpienia będzie trudny. To jedna z najsilniejszych drużyn w naszej lidze. Ale jeśli zagramy swoje, możemy pokonać każdego – powiedział Sevimli.

− Przeanalizujemy nasze błędy, podobnie jak United, a następnie sięgniemy po dziewięć punktów, taki jest nasz cel – podsumował Mucahit Sevimli.

Spośród 8 klubów uczestniczących w eFootball Championship Pro 2023, 6 najlepszych zakwalifikuje się do rundy pucharowej, która zostanie rozegrana 24 czerwca. Dwie najlepsze drużyny zostaną rozstawione bezpośrednio w półfinałach. Z kolei miejsca siódme i ósme pożegnają się z rozgrywkami.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...