DieRoten.pl

Fanklub Stern des Südens Polish Supporters Mistrzem Polski Fanklubów drużyn zagranicznych!

24.09.2020, 12:49:09
FotoOlimpik

Z wielką radością informujemy, że nasz partner, ogólnopolski Fanklub FC Bayernu„Stern des Südens Polish Supporters”, półtora tygodnia temu odniósł ogromny sukces piłkarski!

Już dziś wieczorem FC Bayern Monachium, dzięki zwycięstwu w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów UEFA powalczy o kolejne już w tym sezonie trofeum, czyli Superpuchar Europy , a my informujemy że w międzyczasie Polscy fani Bayernu także dołożyli się do puli pucharowej tego sezonu.

Dokładnie w sobotę 12 września, w krakowskim Centrum Sportu Parkowa odbyły się I Mistrzostwa Polski Fanklubów drużyn zagranicznych, zorganizowane przez Futbolową Ligę Szóstek. Wśród zaproszonych znalazły się także dwa polskie fankluby Bayernu − Stern des Südens Polish Supporters oraz Silesia Die Roten Fans.

Ogółem rzecz biorąc w turnieju wzięły udział fankluby następujących klubów:

− AC Milan
− Atletico Madryt
− AS Roma
− Borussia Dortmund
− FC Barcelona
− Manchester United
− Inter
− Valencia
− Bayern Monachium

Zwycięska drużyna kibiców naszego Bayernu zagrała w składzie: Maciej Czech, Patryk Klajda, Wojciech Król, Kacper Kuszewski, Karol Ławnik, Maciej Maćkowski, Mateusz Polek, Konrad Przybyłko, Jarosław Roman, Daniel Suchocki Hubert Tarabasz oraz Maciej Węglewicz. Drużynę prowadził niezastąpiony Paweł Nowicki.

Koniec końców Mistrzostwa Polski zakończyły się triumfem Stern des Südens Polish Supporters, którzy jak burza przeszli przez rozgrywki i pokonali każdą ekipę na swojej drodze, w tym w półfinale fanklub Manchesteru United, a w wielkim finale fanklub FC Barcelony. Warto zaznaczyć, że kibice zrzeszeni w śląskim Fanklubie Bayernu „Silesia Die Roten Fans” zajęli w Mistrzostwach wysokie, piąte miejsce. Serdecznie gratulujemy obu zespołom!

Relacja Radosława Nowickiego, Prezesa Fanklubu „Stern des Südens Polish Supporters”:

– To fantastyczna sprawa, że coraz częściej organizowane są turnieje dla kibiców, gdyż dzięki temu kilka razy w roku my na co dzień „po prostu” fani też mamy okazję znaleźć się po drugiej stronie i w jakimś stopniu poczuć jak piłkarze, których na co dzień dopingujemy. A już tegoroczne Mistrzostwa zorganizowane przez poważny podmiot, jakim jest krakowska Futbolowa Liga Szóstek to absolutna rewelacja. Dzięki udziałowi w Mistrzostwach nie tylko po raz kolejny mogliśmy spędzić czas razem, umacniając więzi wewnątrz fanklubowe, ale także poprzez zdrową piłkarską rywalizację z kibicami innych klubów, mogliśmy realizować jeden z głównych celów Fanklubu, jakim jest kształtowanie pozytywnego wizerunku kibiców klubowej piłki nożnej. I mimo, iż najważniejszy był sam fakt udziału w tak świetnej inicjatywie, to zwieńczenie zmagań zdobyciem Mistrzostwa Polski 2020 napawa nas dodatkowo wielką dumą i ogromną radością!

Relacja Jarosława Romana , kapitana drużyny fanklubowej „Stern des Südens Polish Supporters”:

– To trzeci turniej, w którym wzięliśmy udział. W debiucie, w marcu zeszłego roku zajęliśmy odległe miejsce w Turnieju charytatywnym w Trzciance. W drugim turnieju było dużo lepiej, gdyż w lipcu zeszłego roku, biorąc udział w turnieju organizowanym przez naszych przyjaciół z austriackiego Fanklubu Bayernu „Red Eagles”, na 24 Fankluby gwiazdy Południa z całej Europy, zajęliśmy drugie miejsce, przegrywając dopiero w finale. Więc wiedzieliśmy, że w naszej Drużynie drzemie potencjał, ale nie spodziewaliśmy się że aż tak duży, dlatego zwieńczenie tego świetnego Turnieju jego wygraniem po zmaganiach z bardzo dobrymi piłkarsko drużynami, jest dla nas miłym zaskoczeniem i niezapomnianym przeżyciem!

Wypowiedź Pawła Nowickiego, trenera drużyny fanklubowej „Stern des Südens Polish Supporters”:

– Z tego miejsca raz jeszcze Futbolowej Lidze Szóstek bardzo dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy organizacji Mistrzostw. Było to fantastyczne i niezapomniane wydarzenie, stojące na najwyższym poziomie, dzięki czemu uczestnicy mając zapewnione wszystko co potrzebne, mogli skupić się jedynie na grze. Pozdrawiamy serdecznie organizatorów oraz wszystkich uczestników Mistrzostw, a Fanklubom z którymi spotkaliśmy się na boisku, dodatkowo dziękujemy za zdrową rywalizację, sportową walkę i świetną wspólną zabawę! Mamy nadzieję, że krakowskie Mistrzostwa Polski na stałe zagoszczą w kalendarzu Futbolowej Ligi Szóstek i w przyszłym roku będziemy mogli stanąć do obrony tytułu. Korzystając z okazji, czytelników serwisu dieroten.pl chcących pograć w piłkę, zapraszam do członkostwa w Fanklubie i zapewnienia sobie możliwości udziału we wszelkich turniejach, w jakich drużyna fanklubowa będzie brała udział oraz korzystania z wielu innych profitów wynikających z członkostwa w Fanklubie. Drużyna jest naszą stałą inicjatywą, prowadzoną z rotacją zawodników, tak aby każdy chętny członek miał możliwość gry i reprezentowania tak Fanklubu, jak i klubu FC Bayern.

„FANKLUBOWA DRUŻYNA PIŁKARSKA”

Przy okazji artykułu o piłkarskim sukcesie Fanklubu, my również jako serwis dieroten.pl wszystkich kibiców Gwiazdy Południa serdecznie zapraszamy do członkostwa w Fanklubie. Spotkacie tu takich samych ludzi jak wy, o wielkiej pasji i miłości do naszego klubu.

O Fanklubie:

„Stern des Südens Polish Supporters” jest oficjalnym fanklubem klubu FC Bayern Monachium! Fanklub został prawnie zarejestrowany przez klub FC Bayern, otrzymując indywidualny numer identyfikacyjny 99905678. Także działa za pełną zgodą klubu oraz pod jego całkowitym patronatem. Fanklub jest w stałym kontakcie z przedstawicielami klubu i jest przez klub bardzo mocno wspierany. Dodatkowo, dla łatwiejszej realizacji założonych celów oraz pełnej przejrzystości działań, Fanklub został zarejestrowany także jako Stowarzyszenie.

Członkostwo w Fanklubie gwarantuje niezapomniane przeżycia i moc atrakcji, m in.:

– lokalne spotkanie meczowe (obecnie w 8 miastach Polski)
– ogólnopolskie zloty członków
– wyjazdy na mecze klubu FC Bayern Monachium
– spotkania z gwiazdami polskiego i światowego sportu
– oryginalne gadżety i pamiątki, związane z klubem FC Bayern Monachium
– oryginalne autografy piłkarzy klubu FC Bayern Monachium
– stałe zniżki na zakupy w oficjalnym Fan-Shopie klubu FC Bayern Monachium
– stałe promocje i zniżki przyznane członkom przez partnerów Fanklubu

Jeżeli jesteście ciekawi, jak szczegółowo wygląda działalność Fanklubu, zapraszamy was do odwiedzenia fanklubowych social mediów:

Oficjalna strona internetowa Fanklubu „Stern des Südens Polish Supporters"

FanPage Fanklubu na Facebooku

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (9)24.09.2020 23:43
24.09.2020 19:59
To jest nasz czas!!:)
24.09.2020 15:37
A za rok obrona tytułu! Najmocniejsza ekipa!
24.09.2020 14:58
Gratulacje Chłopaki i Dziewczyny
24.09.2020 14:56
24.09.2020 13:53
Kacper Kuszewski? Grubo.
24.09.2020 13:46
Bayern - hegemon pod każdym względem :). Gratulacje.
24.09.2020 13:25
24.09.2020 13:07