DieRoten.pl
Reklama

Falk: Roger Schmidt również odmówił FCB

fot. Fotolia
Reklama

Od lutego trwają już poszukiwania nowego trenera Bayernu Monachium. Ale jak mawiał klasyk… Póki co prace te „idą jak krew z nosa”.

Na ten moment wiadomym jest, że monachijczykom odmówiło już kilku kandydatów, zaś wśród nich można wymienić przede wszystkim Xabiego Alonso, Juliana Nagelsmanna oraz Ralfa Rangnicka.

Co więcej w ostatnich dniach pojawiło się wiele pogłosek i spekulacji, że Thomas Tuchel może ostatecznie zostać dłużej w Monachium, ale koniec końców i ten plan nie powiódł się, albowiem niemiecki szkoleniowiec nie dogadał się z „Bawarczykami”…

W związku z tym monachijczycy mieli jakiś czas temu zwrócić się do Rogera Schmidta z Benfiki, który również ma przeszłość w Bundeslidze.

Schmidt powiedział „nie”

Jak poinformował niemiecki dziennikarz Christian Falk z niemieckiej redakcji „Bild”, po odmowie ze strony Tuchela, mistrzowie Niemiec postanowili zgłosić się do Rogera Schmidta i zapytać go, czy byłby on zainteresowany posadą szkoleniowca w bawarskim klubie.

Niemniej jednak 57-latek odmówił i podkreślił, że skupia się w pełni na swojej pracy w Benfice… Niemiec jest więc kolejnym trenerem po wspomnianych wyżej osobach, który nie jest zainteresowany „pracą” w Monachium.

Źródło: Twitter
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...