DieRoten.pl
Reklama

EURO nie dla Pavlovica...

fot. canno73 / Photogenica
Reklama

Niestety... Ale jak poinformował Niemiecki Związek Piłki Nożnej, na mistrzostwach Europy nie zagra jeden z zawodników Bayernu Monachium...

Niemiecki Związek Piłki Nożnej poinformował oficjalnie, że na nadchodzących mistrzostwach Europy zabraknie niestety Aleksandra Pavlovica…

Pomocnik bawarskiego klubu ponownie nabawił się zapalenia migdałków, które nawraca już od dłuższego czasu. W miejsce zawodnika Bayernu, selekcjoner Julian Nagelsmann zdecydował się powołać awaryjnie Emre Cana z Borussii Dortmund.

− Chcemy mieć w składzie kolejnego zawodnika na pozycję „szóstki” i dlatego zdecydowaliśmy się powołać Emre Cana. Natychmiast wyraził swój entuzjazm i chęć dołączenia do drużyny – powiedział Nagelsmann.

− Chcieliśmy mieć w składzie kolejnego zawodnika, który rozegrał wiele spotkań i wie, jak radzić sobie z presją. On może spełnić profil, którego teraz potrzebujemy – podsumował Julian Nagelsmann.

Tym samym niemiecką reprezentację narodową na EURO będzie reprezentować pięciu graczy Bayernu Monachium i mowa o takich nazwiskach jak Manuel Neuer, Thomas Mueller, Jamal Musiala, Leroy Sane oraz Joshua Kimmich.


Źródło: DFB
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...