DieRoten.pl
Reklama

Dziś rewanż FCB Frauen z Realem Sociedad

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Po tym jak w ubiegłą niedzielę zawodniczki Bayernu Monachium pokonały u siebie ekipę Werderu Brema w Bundeslidze, dziś FCB Frauen wkracza do akcji na arenie europejskiej.

Wicemistrzynie Niemiec po krótkiej przerwie wracają dziś wieczorem do akcji – dokładnie o 19:00 podopieczne Alexandra Strausa zmierzą się w ramach rewanżowego starcia eliminacji do Ligi Mistrzyń UEFA z drużyną Realu Sociedad. Miejscem nadchodzącego pojedynku będzie Campus FCB.

Przypominamy zarazem, że pierwsze spotkanie w Hiszpanii zakończyło się skromnym, ale jakże ważnym zwycięstwem monachijek, które dzięki trafieniu Lei Schueller zwyciężyły 1:0 i wypracowały sobie dobrą zaliczkę. 

Lina Magull i spółka są zdeterminowane po ostatnich wygranych meczach, zaś ich celem jest pokonać wicemistrzynie Hiszpanii i zameldować się w fazie grupowej żeńskich rozgrywek Champions League. Z drugiej strony zawodniczki z San Sebastian będą chciały dziś odwrócić losy i wywalczyć awans.

− Mamy wielki szacunek dla Realu Sociedad. Wszystko jest znowu otwarte, nawet nasza liczka, którą wywalczyliśmy w San Sebastian. Nie możemy lekceważyć naszych rywalek – powiedział trener Straus.

− Jeśli nie damy z siebie 100 procent, to będzie ciężko. To jest właśnie ekscytująca rzecz w Lidze Mistrzów. Jesteśmy jednak pewni, że nam się uda i awansujemy – podsumował Alexander Straus.

Transmisja dzisiejszego spotkania będzie dostępna za darmo w klubowych mediach. Mecz Bayernu z Realem Sociedad będzie można oglądać m. in. w aplikacji FCB oraz na stronie. Link do streamu znajdziecie tutaj.

 

Źródło: FCB.de / Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...