DieRoten.pl
Reklama

Dwa dni głosowania na Piłkarza Roku Kadry Niemiec

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Jak co roku Niemiecki Związek Piłki Nożnej przeprowadza wśród swoich kibiców głosowanie na Najlepszego Piłkarza Roku w niemieckiej reprezentacji narodowej.

Przypominamy o możliwości oddawania swoich głosów na Piłkarza Roku Kadry Niemiec!

2023 rok dla ekipy „Die Mannschaft” dobiegł końca w grudniu. Biorąc pod uwagę wszystkie spotkania, to podopieczni Juliana Nagelsmanna mogą pochwalić się następującym bilansem: 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 6 porażek.

Na oficjalnej stronie Niemieckiego Związku Piłki Nożnej ruszyło już głosowanie na wybór Najlepszego Piłkarza niemieckiej reprezentacji narodowej. Jeśli mowa o zawodnikach Bayernu Monachium, to nominowanych jest pięciu graczy: Serge Gnabry, Leon Goretzka, Joshua Kimmich, Jamal Musiala oraz Leroy Sane.

Pełna lista nominowanych prezentuje się następująco:

− Marc-André ter Stegen
− Jonathan Tah
− Florian Wirtz
− Antonio Ruediger
− Kai Havertz
− Robin Gosens
− Ilkay Guendogan
− Niclas Fuellkrug
− Emre Can
− Julian Brandt
− Leroy Sane
− Joshua Kimmich

− Serge Gnabry
− Leon Goretzka
− Jamal Musiala

Na ten moment na prowadzeniu jest pomocnik Borussii Dortmund i niemieckiej kadry narodowej, Emre Can, na którego zagłosowało 64,7% kibiców. Drugi jest Niclas Fuellkrug (11,7%), zaś podium zamyka Jamal Musiala (9,4%).

>>> Głosować można tutaj <<<

Głosowanie na Piłkarza Roku w niemieckiej reprezentacji narodowej trwa do 12 stycznia 2024 roku. W miarę możliwości będziemy przypominać o możliwości oddawania swoich głosów.

 

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...