DieRoten.pl
Reklama

Diederich: Bayern jest zachwycony, że NFL wraca na Allianz

fot. Photogenica
Reklama

Jak już informowaliśmy kilka dni temu, w 2024 roku na Allianz Arenie w Monachium powracają rozgrywki National Football League.

Dokładnie 10 listopada 2024 roku o godzinie 15:30, na monachijską Allianz Arenę po raz kolejny zawita futbol amerykański i cenione na całym świecie rozgrywki National Football League, czyli NFL.

Klub ze stolicy Bawarii potwierdził już, że tego dnia na stadionie monachijczyków zmierzą się dwie czołowe ekipy – New York Giants oraz Carolina Panthers. Co do tego nadchodzącego wydarzenia, na łamach „FCB.de” swoje zdanie wyraził dyrektor finansowy FCB, czyli Michael Diederich.

− Bayern jest zachwycony, że NFL po raz kolejny zatrzyma się w tym roku na Allianz Arenę w Monachium. Mecz pomiędzy Seattle Seahawks i Tampa Bay Buccaneers w 2022 roku był pierwszym wydarzeniem bez związku z piłką nożną i był ogromnym, uznanym na całym świecie sukcesem – powiedział Diederich.

− W tym roku ponownie opieramy się na tym sukcesie. Z niecierpliwością czekamy na wizytę Carolina Panthers i New York Giants – podsumował Michael Diederich.

Przypominamy, że w listopadzie 2022 roku, na stadionie Bayernu Monachium odbył się pierwszy mecz NFL w historii Niemiec – naprzeciwko siebie stanęły takie dwie ekipy jak Seattle Seahawks oraz Tampa Bay Buccaneers.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...