DieRoten.pl
Reklama

Davies „potrafi wyobrazić sobie pozostanie” w Bayernie

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Od dłuższego już czasu jednym z najgorętszych tematów związanych z Bayernem Monachium jest dalsza przyszłość grającego na boku obrony Alphonso Daviesa.

Jako że umowa kanadyjskiego defensora jest ważna do końca czerwca przyszłego roku, od miesięcy spekuluje się o przyszłości Alphonso Daviesa. Jak już nieraz informowaliśmy, usługami obrońcy zainteresowany poważnie był Real Madryt.

Niemniej jednak w ostatnich tygodniach owe zainteresowanie ze strony hiszpańskiego mocnego klubu mocno osłabło. Do tego stopnia, że jak wynika z dzisiejszych doniesień – sam zawodnik jest gotów wyobrazić sobie o wiele dłuższy pobyt w Monachium niż tylko do 2025 roku!

Davies zmienił zdanie?

W najnowszym odcinku podcastu „Bayern Insider”, dziennikarze Christian Falk oraz Tobias Altschaeffl wzięli na tapetę kilku zawodników bawarskiego klubu – wśród nich wspomnianego wyżej „Phonziego”, który od dawna pozostaje jednym z głównych tematów związanych z FCB.

− Cóż, Alphonso Davies po ostatnich zawirowaniach, potrafi dobrze wyobrazić sobie dłuższy pobyt w Monachium – skwitował Christian Falk w podcaście.

Jak się dowiadujemy, reprezentant Kanady jest w stanie wyobrazić sobie przedłużenie umowy i grę dla Bayernu przez wiele kolejnych lat – ma to chociażby związek z faktem, że zainteresowanie Realu ostygło w ostatnich tygodniach i „Królewscy” tak naprawdę nie starają się o Alphonso, choć jeszcze niedawno ich kontakty miały być bardzo „gorące”.

To nie koniec, albowiem z obozu zawodnika płyną głosy, że opcja pozostania w Monachium przemawia za Daviesem i jest postrzegana jako „atrakcyjna”. Niemniej jednak póki co „Phonzie” nie zmienił swoich horrendalnych żądań finansowych w kontekście nowego kontraktu.

Źródło: Podcast Bayern Insider
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...