DieRoten.pl
Reklama

Darmowa transmisja meczu FCB U-19 z Galatasaray

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Już dziś czekają nas kolejne spotkania z udziałem zawodników klubu ze stolicy Bawarii – mowa zarówno o pierwszej drużynie, jak i również ekipie U-19.

Podczas gdy podopieczni Thomasa Tuchela powalczą w ramach czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów z Galatasaray, to młodych graczy FCB U-19 również czeka rywalizacja z Turkami, lecz w rozgrywkach UEFA Youth League.

Jak czytamy na oficjalnym portalu bawarskiego klubu, dzisiejsze starcie drużyny prowadzonej przez Michaela Hartmanna będzie można zobaczyć zupełnie za darmo w klubowych mediach – dostępny będzie stream na „FCB.de”więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

Transmisja rozpocznie się na krótko przed pierwszym gwizdkiem (początek boju na stadionie Campusu zaplanowano dokładnie o 16:00).

Awans nadal możliwy

Sytuacja w tabeli grupy A jest bardzo interesująca – podczas gdy Kopenhaga U-19 zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 9 punktów, to po 3 oczka posiadają Bayern, Manchester United oraz Galatasaray. Na ten moment zespół Hartmanna jest drugi z racji na lepszy bilans bramkowy.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...