DieRoten.pl
Reklama

Cztery talenty FCB na EURO U-17

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Dokładnie wczoraj rozpoczął się oczekiwany turniej mistrzostw Europy w piłce nożnej do lat siedemnastu. Gospodarzem tego turnieju są Węgrzy.

Turniej EURO U-17 rozpoczął się dokładnie 17 maja i potrwa do 2 czerwca, kiedy to na Hidegkuti Nandor Stadion w Budapeszcie odbędzie się finał.

Jeśli mowa o zawodnikach Bayernu, to powołanie otrzymało czterech utalentowanych graczy z Campusu bawarskiego klubu. Będąc dokładniejszym mowa o takich piłkarzach jak Robert Ramsak, Max Schmitt, Maximilian Hennig i Javier Fernandez.

Trzej pierwsi piłkarze reprezentują młodzieżówkę Niemiec, podczas gdy ostatni Hiszpanię. Cała czwórka zna się bardzo dobrze, albowiem występują oni wspólnie w ekipie FCB U-17, którą prowadzi Michael Hartmann.

Wysokie zwycięstwo Niemiec

Jeśli mowa o niemieckiej reprezentacji narodowej do lat 17,  to wczorajszego późnego wieczoru Niemcy rozbili swoich rówieśników z Portugalii aż 4:0. Napastnik i wychowanek Bayernu – Robert Ramsak – pokazał się w tym spotkaniu z bardzo dobrej strony i strzelił 2 bramki.

Hiszpania mierzy się z Włochami

Dziś o 20:00 o swoje pierwsze zwycięstwo powalczą z kolei młodzi Hiszpanie – Javier Fernandez i spółka zmierzą się z Włochami.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...