DieRoten.pl

Copado i Ibrahimovic z umowami do 2024 roku!

04.08.2021, 07:55:38
DieRoten.pl

W ostatnim czasie wielu młodych i utalentowanych piłkarzy rekordowego mistrza Niemiec miało okazję trenować z pierwszym zespołem pod czujnym okiem Juliana Nagelsmanna.

Wśród nich można wymienić między innymi Lucasa Copado, czyli bratanka Hasana Salihamidzica, który oprócz więzi rodzinnych z dyrektorem sportowym Bayernu, może pochwalić się wielkimi umiejętnościami i ogromnym potencjałem.

Ponadto w wielu sesjach treningowych pod wodzą Juliana Nagelsmanna miał okazję trenować 15-letni Arijon Ibrahimovic, który uchodzi za jeden z największych, o ile nie największy talent w Campusie bawarskiego klubu.

W dowód uznania za bardzo dobre wyniki i grę w ostatnich tygodniach i miesiącach, obaj zawodnicy zostali nagrodzeni nowymi umowami do końca czerwca 2024 roku. Szczególnie zadowolone z przedłużenia kontraktów z 17-latkiem i 15-latkiem jest kierownictwo sportowe akademii FCB, któremu przewodzi Jochen Sauer oraz Holger Seitz.

Jochen Sauer (dyrektor Campusu):

− Lucas i Ari wspaniale się u nas rozwinęli w ciągu ostatnich kilku lat i byli jednymi z najlepszych graczy w swoich zespołach. Jesteśmy całkowicie przekonani o ich potencjale i cieszymy się, że pozostaną wierni FCB.

Holger Seitz (dyrektor sportowy Campusu):

− Ci chłopcy to bardzo ekscytujące talenty, z którymi na pewno będziemy mieli dużo zabawy w przyszłości. Jestem bardzo zadowolony, że chcą kontynuować swoją drogę razem z nami w najbliższych latach i kontynuować swój rozwój w Campusie.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama04.08.2021 12:03
Dobrze, że przedłużamy kontrakty z utalentowanymi piłkarzami.
04.08.2021 11:53
mocno ciekaw jestem co wyrośnie z tego naszego Ibry. trzymam kciuki za chłopaków.
04.08.2021 10:28
Teraz wszystko w rękach trenerów.
04.08.2021 10:15
No i elegancko, oby rozwijali się tak dalej, bo z każdej strony wróżona jest im wielka kariera i oby chociaż jeden przeskoczył na ten najwyższy poziom w przyszłości.
04.08.2021 08:09
To teraz pozostaje trzymać kciuki żeby dalej się rozwijali i w niedalekiej przyszłości wzmocnili kadrę pierwszego zespołu.