DieRoten.pl
Reklama

„Cieszmy się, że Buck wzmocnił nasz sztab”

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Mając na uwadze start sezonu 2023/24, w poszczególnych zespołach Bayernu doszło do kilku ważnych zmian w sztabach szkoleniowych FCB.

Kilka dni temu potwierdzono z kolei, że drugą drużynę Bayernu opuścił Stefan Buck, który przez wiele lat związany był z akademią piłkarską i szkoleniem młodzieży bawarskiego klubu.

Były już asystent Holgera Seitza z FCB II przeniósł się do pierwszoligowego Eintrachtu Frankfurt, gdzie został mianowany z kolei asystentem Dino Toppmoellera, który to jeszcze kilka miesięcy temu miał okazję trenować monachijczyków przy Saebener Strasse wraz z Nagelsmannem.

Timmo Hardung, który pełni funkcję dyrektora sportowego „Orłów”, nie ma wątpliwości, że Niemiec będzie wielkim wsparciem dla nowego opiekuna SGE.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że na początek sezonu 2023/24 uzupełniliśmy nasz sztab szkoleniowy o Stefana Bucka – powiedział Hardung.

− Będzie on ważnym wsparciem dla Dino jako asystent. W szczególności będzie też wspierał indywidualny rozwój naszych zawodników w ich codziennej pracy – podsumował Timmo Hardung.

Źródło: SGE
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...