DieRoten.pl

Choupo-Moting: Chcę zostać na dłużej w Bayernie

01.04.2021, 11:20:29
Własne

Każdego miesiąca Bayern Monachium wydaje swój klubowy magazyn „51”. W każdym z nich zawsze znajdziemy kilka ciekawych wywiadów osób związanych z FCB.

Tym razem bohaterem kwietniowego wydania magazynu „51” jest Eric Maxim Choupo-Moting, który na Allianz Arenę trafił latem zeszłego roku na zasadzie wolnego transferu z Paris Saint-Germain.

Kameruńczyk w rozmowie z dziennikarzem odniósł się między innymi do kwestii swojej dalszej przyszłości w Bayernie (jego obecna umowa obowiązuje do końca bieżącego sezonu). 32-latek nie ukrywa, iż jest gotów zostać na dłużej w Monachium.

− W tym klubie panuje ogromna radość. Wszystko, co wcześniej wyobrażałem sobie w Bayernie, zostało więcej niż potwierdzone. Oczywiście miło byłoby zostać dłużej. Każdego dnia wchodzę na trening z uśmiechem na twarzy. To zaszczyt grać tutaj – powiedział Choupo-Moting.

− To jest topowy klub w europejskiej piłce. Każdy zawodnik wie, na co go stać. Jestem super szczęśliwy. Monachium to piękne miasto, a ponieważ w klubie od początku świetnie dogaduję się z kolegami, a moja rodzina czuje się tu dobrze, wszystko jest teraz idealne – mówił dalej.

− Tu urodziła się moja córka, mogę powiedzieć, że jestem w siódmym niebie. Lukrem na torcie jest noszenie tej koszulki. Teraz, po Klubowych Mistrzostwach Świata, potrzebuję jeszcze tylko kilku tytułów. Dam z siebie wszystko, aby je zdobyć! – podsumował Eric Maxim Choupo-Moting.

Póki co Choupo-Moting wystąpił w 24 oficjalnych meczach o stawkę dla Bayernu (spędził na boiskach 748 minut), w których to miał w sumie udział przy 6 bramkach (5 goli oraz 1 asysta).

źródło: 51

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama02.04.2021 07:29
Prawdę mówiąc, może kogoś zdziwię ale powinniśmy przedłużyć z Choupo kontrakt.
01.04.2021 23:24
Jeśli wszystkim pasuje to czemu nie?
01.04.2021 22:02
Rezerwowy i jeszcze dobrze zarobi czego więcej ;) wejdzie po irga i pasuje ;)
01.04.2021 15:13
@Marienplatz nieszczęście,że Czupo zapewne dostanie to czego chce a Ty będziesz się musiał obejść smakiem:-(
01.04.2021 14:05
A ja chce gwiazdkę z nieba.