DieRoten.pl
Reklama

Chalobah na celowniku Bayernu!

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Były podopieczny Thomasa Tuchela jest kolejnym kandydatem do zastąpienia odchodzącego z klubu Benjamina Pavarda.

Zanim Bayern ostatecznie pozwoli Benjaminowi Pavardowi odejść z klubu, musi znaleźć jego następcę. Tak przynajmniej wynika z doniesień mediów na przestrzeni ostatnich dni. Pewne jest jednak to, że Francuz rzeczywiście wkrótce najpewniej opuści Bawarię i dołączy do Interu.

Zawodnik Chelsea trafi do FCB?

Wraz z upływem dni lista kandydatów do zastąpienia Pavarda się powiększa, a dziś dołączył do niej 24-letni obrońca Chelsea, Trevoh Chalobah. Według Floriana Plettenberga Thomas Tuchel jest „wielkim fanem” swojego byłego podopiecznego i chętnie mógłby go ściągnąć na Allianz Arenę.

Anglik miał stanowić już temat rozmów wewnątrz klubu. Jednakże transfer ten ma być bardzo trudny do zrealizowania. I tutaj pojawia się jedno pytanie, bazując na ostatnich informacjach, czy Chalobah to ów tajemniczy pan „X”, o którym mówił Florian Plettenberg? Zdaje się, że odpowiedź poznamy wkrótce.

Trevoh Chalobah

24-letni obrońca rozegrał 31 spotkań pod wodzą Thomasa Tuchela, w których zdobył 4 bramki. Zawodnik wyceniany jest przez serwis Transfermarkt na 18 milionów euro. 

 

Źródło: Florian Plettenberg
FJankowski

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...