DieRoten.pl
Reklama

Cancelo: Nie musiałem pytać kolegów o Bayern

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Choć jeszcze kilka dni temu nic nie wskazywało na to, że Bayern będzie jeszcze aktywny na rynku transferowym, to wczoraj wszyscy kibice zostali miło zaskoczeni.

Dzisiejszego popołudnia Bayern potwierdził oficjalnie, że wypożyczył do końca sezonu 2022/23 bocznego obrońcę – Joao Cancelo. Co więcej klub potwierdził również, że zachował sobie opcję wykupu Portugalczyka latem 2023 roku.

Przy okazji dzisiejszej konferencji prasowej Juliana Nagelsmanna przed meczem z Mainz (jutro o 20:45), nowy nabytek FCB został oficjalnie przedstawiony przez Hasana Salihamidzica oraz odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy.

− To bardzo dobre uczucie. Wykorzystałem tę szansę. Znałem ten wielki klub i chciałem jak najszybciej wykorzystać tę szansę i trenować z innymi zawodnikami. Cieszę się, że mogę teraz pracować w Bayernie – powiedział Cancelo.

− W ostatnich tygodniach grałem o wiele mniej i to wpłynęło na moją decyzję. To nie ma nic wspólnego z moimi relacjami z Pepem. Bardzo chciałem podjąć tę nową przygodę w takim klubie, z tak wielką historią. To dla mnie spełnienie marzeń – dodał.

− Nie rozmawiałem z nim wcześniej nt. transferu. Oczywiście znamy się z czasów gry w City. Nie musiałem pytać kolegów o Bayern, wiedziałem jak wielki jest Bayern i jaką wielką historię posiada. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę tu być i pokazać swoje piłkarskie walory – podsumował Joao Cancelo.

Cancelo w zespole rekordowego mistrza Niemiec będzie występować z numerem 22 na plecach. Nieco później zaprezentujemy Wam jeszcze pozostałe fragmenty wypowiedzi Portugalczyka oraz odpowiedzi Hasana Salihamidzica.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...