DieRoten.pl
Reklama

Buehl: Atmosfera na Allianz Arenie była niesamowita!

fot. Photogenica
Reklama

W ubiegłą środę swoje czwarte oficjalne spotkanie w ramach fazy grupowej rozgrywek żeńskiej Ligi Mistrzów rozegrały piłkarki Bayernu.

Po tym jak w ostatnim meczu Champions League, podopieczne Alexandra Strausa poległy 0:3 z Barceloną na Camp Nou, tym razem monachijki zrewanżowały się swoim rywalkom z Katalonii i odniosły w pełni zasłużone zwycięstwo 3:0 na Allianz Arenie.

Przypominamy zarazem, że na stadionie „Bawarczyków” zasiadło 24 000 widzów, co jest oczywiście rekordem w historii domowych spotkań FCB Frauen. Po zakończeniu starcia, przed kamerami klubowej telewizji na temat wygranej wypowiedziała się autorka jednego z goli – Klara Buehl.

− Po ostatnim meczu wiedziałyśmy, że musimy być obecne na boisku od samego początku. Od samego początku wywierałyśmy presję na Barcelonie – powiedziała Buehl.

− Nikt przypuszczał, że tak szybko zdobędziemy bramkę. To był po prostu świetny początek meczu, a potem zadziałał nasz plan meczowy – mówiła dalej.

− Atmosfera tutaj na stadionie była naprawdę niesamowita, od samego początku czułyśmy, że kocioł się trzęsie i to dodało nam energii – podsumowała Klara Buehl.

Do zakończenia fazy grupowej Ligi Mistrzyń, podopieczne Alexandra Strausa mają jeszcze do rozegrania dwa spotkania – przeciwko ekipie FC Rosengard (15 grudnia o 18:45) i Benfice (21 grudnia o 21:00).

Źródło: FCB TV
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...