DieRoten.pl

Bosz: Chcemy wygrać Superpuchar

04.08.2017, 09:02:15
Ł. Skwiot

Już jutro wieczorem Borussia Dortmund podejmie na własnym podwórku gości z Monachium. Stawką starcia, które rozpocznie się już o 20:30 będzie Superpuchar Niemiec.

Nadchodzącego spotkania na Signal Iduna Park w Dortmundzie nie może doczekać się nowy trener BVB, czyli Peter Bosz, który podczas rozmowy z dziennikarzami otwarcie przyznał, że jego zespół pragnie w sobotę zdobyć Superpuchar Niemiec.

Nie mogę się doczekać tego spotkania, z niecierpliwością wyczekuję żółtej ściany kibiców. Fakt, że gramy przeciwko Bayernowi Monachium sprawia, że jest to jeszcze bardziej interesujący mecz – powiedział trener Borussii.

Borussia Dortmund podobnie zresztą jak Bayern nie ma za sobą zbyt udanych spotkań towarzyskich – ostatnie dwa sparingi zakończyły się porażkami BVB, jednakże były trener Ajaxu nie jest tym faktem zbyt mocno przejęty.

Dzięki sparingom dajesz zawodnikom, aby mogli poczuć murawę i rozegrać minuty. Na treningach widzę jakie robimy postępy i co raz to lepiej wychodzi nam gra, tak jak byśmy tego sobie życzyli – podkreślił Bosz.

− W jutrzejszym meczu chodzi o wygranie Superpucharu Niemiec. Zrobimy wszystko, aby go zdobyć. Damy z siebie wszystko co najlepsze przed oczami naszych kibiców – zakończył trener BVB.

Jak już wcześniej mogliście przeczytać początek spotkania już o 20:30. Warto również nadmienić, iż jutrzejszego dnia po raz pierwszy w Niemczech zostanie użyty system VAR, który zawita także do Bundesligi w nadchodzącym sezonie.

 

źródło: BVB.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)

reklama04.08.2017 19:16
Inaczej przecież powiedzieć nie mógł:)

reklama