DieRoten.pl

Boateng pożegnał Loewa

13.11.2021, 09:56:20

Niedawny mecz niemieckiej reprezentacji narodowej z Liechtensteinem był zarazem pożegnalnym spotkaniem dla byłego selekcjonera, czyli Joachima Loewa.

Tuż przed rozpoczęciem spotkania na Volkswagen-Arenie, która została wypełniona po same brzegi, Joachim Loew został uhonorowany przez Niemiecki Związek Piłki Nożnej, zaś zawodnicy niemieckiej kadry narodowej wraz z Hansim Flickiem i jego sztabem urządzili dla niego szpaler.

Ponadto kibice przygotowali ogromną oprawę z napisem „Danke Jogi”. Warto jeszcze wspomnieć, że na pożegnaniu było również wielu byłych piłkarzy, którzy w przeszłości współpracowali z byłym selekcjonerem Niemiec. Obecny był również między innymi Jerome Boateng, który został przecież odsunięty przez niemieckiego szkoleniowca w marcu 2019 roku.

Dziennikarze „Bilda” poinformowali, że mimo napiętego terminarza treningów, stoper zrobił wszystko, co w swojej mocy, aby przylecieć do Wolfsburga z Lyonu i wziąć udział w pożegnaniu swojego byłego trenera. Zaraz po spotkaniu, były defensor Bayernu wrócił jednak do Francji, jako że rankiem czekała go kolejna sesja treningowa.

Jeśli mowa o nieobecnych, to zabrakło tam między innymi Philippa Lahma oraz Bastiana Schweinsteigera. Jeśli mowa o pierwszym z nich, to powodem była impreza urodzinowa, która została przygotowana przez jego żonę.

Były kapitan „Die Mannschaft” przeprosił jednak Loewa i umówił się z nim na spotkanie w późniejszym czasie. Co do drugiego nieobecnego, to Basti był zmuszony zmienić swoje plany podróży do Wolfsburga, jako że jego dzieci zachorowały.

źródło: Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)14.11.2021 14:38
13.11.2021 18:06
Piękny gest od piłkarzy jak i również z trybun ;)!
13.11.2021 13:25
13.11.2021 10:19
Ładnie Jogi został pożegnany, w pełni zasłużenie.