DieRoten.pl
Reklama

Blind i Cancelo pożegnani przez Bayern

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Dokładnie dziś 1 lipca oficjalnie rozpoczął się sezon 2023/2024. Wraz z początkiem nowej kampanii, ruszyło również letnie okienko transferowe.

Jeśli mowa o pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec, to póki co „Bawarczycy” zdecydowali się na kilka ruchów – mowa o dwóch wzmocnieniach oraz takiej samej liczbie odejść z bawarskiego klubu. Ponadto z wypożyczenia powróciło także 3 zawodników.

W przypadku piłkarzy, którzy odeszli z Bayernu, mowa jest o dwójce Daley Blind oraz Joao Cancelo, którzy byli wypożyczeni na pół roku.

Obaj zostali też wczoraj pożegnani oficjalnie przez „Bawarczyków”, którzy podziękowali im za występy w ostatnich miesiącach. Co do Holendra, pozostaje on obecnie bez klubu (spekuluje się m. in. o powrocie do Ajaxu czy też transferze do Hiszpanii).

Portugalczyk powrócił zaś do Manchesteru City, ale jak już informowały wcześniej liczne źródła, Portugalczyk wkrótce opuści Etihad Stadium, albowiem nie chce on już kontynuować gry dla Pepa Guardioli. Mówi się, że defensor chciałby zagrać w hiszpańskiej La Lidze.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...