DieRoten.pl
Reklama

Bild ocenił zawody w Monachium

fot. operations@newsimages.co.uk/Photogenica
Reklama

Nie dalej jak wczoraj, podopieczni Thomasa Tuchela rozegrali swoje osiemnaste oficjalne spotkanie w tym sezonie. Monachijczycy rywalizowali tym razem w Bundeslidze.

Piłkarze Bayernu w ramach jedenastej kolejki rozgrywek Bundesligi, mierzyli się wczoraj późnym popołudniem na własnym podwórku z 1. FC Heidenheim, gdzie obowiązki trenera pełni Frank Schmidt.

Koniec końców monachijczycy odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo 4:2 i dopisali do swojego dorobku kolejne cenne 3 punkty, awansując tym samym na pierwsze miejsce w tabeli (przynajmniej do wieczora). Jeśli mowa o bramkach dla FCB, to na listę strzelców wpisali się Harry Kane (2).

Tradycyjnie już ostatni mecz „Bawarczyków” ocenił niemiecki dziennik „Bild”, który najwyższą notą (1.0) nagrodził w tym starciu tylko jednego gracza – autora obu trafień dla „Gwiazdy Południa”, czyli Harry’ego Kane’a.

Jeśli mowa o pozostałych zawodnikach rekordowego mistrza Niemiec, to otrzymali oni noty z zakresu od 2 do 5. W przypadku gości mowa o ocenach od 2 do 5. Wszystkie noty znajdziecie z kolei poniżej.

Bayern:

Neuer (3.0), Mazraoui (5.0), Upamecano (4.0), Min-jae (5.0), Sarr (4.0), Laimer (3.0), Pavlovic (3.0), Sane (2.0), Mueller (3.0), Gnabry (4.0), Kane (1.0), Guerreiro (2.0), Tel (3.0), Choupo-Moting (2.0), Davies (-).

Heidenheim:

Mueller (4.0), Traore (4.0), Mainka (5.0), Gimber (5.0), Foehrenbach (4.0), Maloney (3.0), Dinkci (4.0), Theuerkauf (4.0), Schoeppner (4.0), Beste (2.0), Kleindienst (2.0), Sessa (3.0), Beck (4.0), Schimmer (-), Pick (-), Thomalla (-).

Jeśli mowa o ocenach dla trenerów, to pracę Thomasa Tuchela oceniono na 3, podczas gdy Franka Schmidta również na 3.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...