DieRoten.pl
Reklama

Bild ocenił zawody w Kolonii

fot. operations@newsimages.co.uk/Photogenica
Reklama

Nie dalej jak wczoraj, podopieczni Thomasa Tuchela rozegrali swoje dzięwetnaste oficjalne spotkanie w tym sezonie. Monachijczycy rywalizowali ponownie w Bundeslidze.

Piłkarze Bayernu w ramach dwunastej kolejki rozgrywek niemieckiej 1. Bundesligi, mierzyli się wczoraj późnym wieczorem na wyjeździe z 1. FC Koeln, gdzie obowiązki trenera pełni Steffen Baumgart.

Koniec końców monachijczycy odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo 1:0 i dopisali do swojego dorobku kolejne cenne 3 punkty, awansując tym samym (przynajmniej tymczasowo) na fotel lidera w tabeli. Jeśli mowa o bramce na wagę triumfu, to na listę strzelców wpisał się Harry Kane.

Tradycyjnie już ostatni mecz „Bawarczyków” ocenił niemiecki dziennik „Bild”, który najwyższą notą (2.0) nagrodził w tym starciu czterech graczy z Bawarii oraz golkipera 1. FCK – mowa o takich osobistościach jak Kane, Neuer, Goretzka, Laimer oraz Schwaebe.

Jeśli mowa o pozostałych zawodnikach rekordowego mistrza Niemiec, to otrzymali oni noty z zakresu od 3 do 4. W przypadku gospodarzy mowa o ocenach od 3 do 5. Wszystkie noty znajdziecie z kolei poniżej.

Bayern:

Neuer (2.0), Mazraoui (3.0), Upamecano (3.0), Min-jae (3.0), Laimer (2.0), Kimmich (3.0), Goretzka (2.0), Coman (3.0), Choupo-Moting (4.0), Sane (3.0), Kane (2.0).

Kolonia:

Schwaebe (2.0), Killian (4.0), Chabot (3.0), Huebers (4.0), Martel (4.0), Kainz (4.0), Carstensen (4.0), Ljubicic (4.0), Thielmann (3.0), Selke (5.0), Tigges (5.0), Alidou (5.0), Paqarada (-), Waldschmidt (4.0), Huseinbasic (-).

Jeśli mowa o ocenach dla trenerów, to pracę Thomasa Tuchela oceniono na 3, podczas gdy Steffena Baumgarta na 4.

 

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...