DieRoten.pl

Po serii kiepskich wiadomości odnośnie sytuacji kadrowej, dosłownie przed chwilą pozytywne informacje na temat kilku zawodników Bayernu przekazali niemieccy dziennikarze.

Jak poinformował dziennik „Bild” na murawie w ośrodku treningowym pojawił się dziś Jerome Boateng. Dziennikarze podkreślają, że Niemiec otrzymał od Hansiego Flicka i klubu tyle czasu, ile ten tylko potrzebuje, aby otrząsnąć się po ostatnich wydarzeniach w jego życiu.

Choć Niemiec nie będzie dziś do dyspozycji 55-latka w meczu ligowym z Arminią Bielefeld, to stoper trenował w pocie czoła pod czujnym okiem trenera Wilhelmiego. Zajęcia 32-latka obejmowały szereg ćwiczeń biegowych oraz siłowych. Fizycznie − defensor gotowy jest do gry.

To nie koniec dobrych wiadomości, albowiem po raz pierwszy od 3 tygodni, na murawie pojawił się dziś Javi Martinez, który odbył trening razem z Leonem Goretzką oraz Tanguyem Nianzou.

Cała trójka bez problemu ukończyła trening kondycyjny, po czym skupiono się na treningu podań. Z kolei Serge Gnabry oraz Alexander Nuebel pracowali indywidualnie w centrum wydajnościowym bawarskiego klubu.

Obecni na treningu dziennikarze poinformowali jeszcze, że w ostatnim treningu zespołu Hansiego Flicka przed dzisiejszym meczem z Arminią Bielefeld, obecni byli także Maximilian Zaiser oraz Armindo Sieb, który w ubiegłą sobotę zadebiutował w III Lidze (wrócił do gry po poważnej kontuzji).

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama15.02.2021 23:20
Normalnie zapomniałem już o nim:)
15.02.2021 22:00
Oby jeszcze się przydał.
15.02.2021 16:41