DieRoten.pl

Bild: Gnabry wrócił do zajęć biegowych

08.01.2020, 08:02:10
FotoOlimpik

Bardzo dobre wiadomości docierają do nas wprost z obozu przygotowawczego bawarskiego klubu, który od kilku dni przebywa w ośrodku Aspire Academy w katarskim Dosze.

Jak już wcześniej Was informowaliśmy – na samym początku obozu w Dosze, problemów mięśniowych nabawił się Serge Gnabry. Niemiec musiał przerwać trening, zaś wykonanie później badania potwierdziły niegroźny uraz ścięgna Achillesa.

Choć jeszcze do niedawna nie było wiadomo, kiedy skrzydłowy wróci do treningów, to nie dalej jak wczoraj niemiecki dziennik „Bild” poinformował, że 24-latek otrzymał zielone światło od sztabu medycznego bawarskiego klub i powrócił do zajęć biegowych.

Jeśli wszystko potoczy się dobrze, to już niebawem Serge wznowi zajęcia ze swoimi kolegami z zespołu – bardzo możliwe, że nastąpi to jeszcze w Dosze.

Na dobrej drodze do odzyskania pełnej sprawności jest również Lucas Hernandez, który od dłuższego czasu zmaga się z kontuzją kostki. Francuz ma za sobą wiele udanych indywidualnych sesji treningowych, zaś podczas obozu w Katarze, defensor wrócił do częściowych treningów z drużyną.

Co więcej do Monachium powrócił także Robert Lewandowski, który pracował nad swoim powrotem w centrum wydajnościowym przy Saebener Strasse.

źródło: Bild.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama08.01.2020 20:06
Ehhhh oby te jego kłopoty trwały jak najkrócej.
08.01.2020 19:06
Wrócił ale nie na długo:(
08.01.2020 11:15
Oby się sztab nie pomylił, każdy zdrowy na wagę złota...co za rozpacz ta kadra.

reklama