DieRoten.pl

Bild: Fein, Cuisance i Zirkzee bez perspektyw

02.07.2021, 09:26:20
FotoOlimpik

Wczorajszego dnia rozpoczęła się nowa era w Bayernie Monachium. Jak już wiemy do zmiany doszło nie tylko na stołku trenerskim, ale i również w zarządzie bawarskiego klubu.

Podczas gdy nowym trenerem został Julian Nagelsmann, to odchodzącego na jakże zasłużoną emeryturę Karla-Heinza Rummenigge zastąpił Oliver Kahn.

Niemiecki dziennik „Bild” przenalizował obecną sytuację w bawarskim klubie i przedstawił możliwe zmiany, które mogą zajść w nadchodzącym czasie. Co do piłkarzy, dziennikarze stworzyli listę, która została podzielona na graczy z perspektywami na przyszłość i bez jakichkolwiek perspektyw.

Zawodnicy wracający do Bayernu bez perspektyw na przyszłość:

− Adrian Fein
− Lukas Mai
− Joshua Zirkzee

Zawodnicy wracający do Bayernu z perspektywami na przyszłość:

− Chris Richards
− Christian Fruechtl

Co prawda Mickael Cuisance nie został zaliczony do żadnych z tych list (być może przez przeoczenie), ale nie ulega wszelkiej wątpliwości, że Francuz jest kandydatem do sprzedaży w Monachium, jako że Julian Nagelsmann nie wiąże zbyt wielkich planów na przyszłość z pomocnikiem.

Dziennikarze podkreślają, że pojawienie się nowego szkoleniowca będzie szansą dla młodzieży z Campusu FCB. Częścią pierwszego składu od nowego sezonu ma być przede wszystkim 19-letni Christopher Scott.

Co do Chrisa Richardsa, to plany na jego przyszłość mogliśmy poznać w najnowszym wydaniu niemieckiego magazynu „Kicker”. Na ten moment Amerykanin jest planowany jako część pierwszego składu, zaś decyzja w sprawie jego pozostania zapadnie pod koniec sierpnia.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (13)

reklama03.07.2021 10:22
@hoven
Może lepiej zajmij się swoimi komentarzami gdzie bardzo często zdarzają się literówki a nie wytykaniem błędów innym.
03.07.2021 08:33
"Wczorajszego dnia" to rusycyzm, pisze sie "wczoraj".
03.07.2021 01:33
Aż ciekawe jakież to perspektywy ma u nas Früchtl :)
02.07.2021 19:45
Ameryki nie odkryli w tym Bildzie:)
02.07.2021 13:28
to tylko dziennikarz nie widzi dla nich perspektyw... Hasan już montuje filmiki, żeby pokazać Julianowi i przekonać go ile każdy z nich może dać;-)

Coman, Coco, Cuisance, Sarr, Fein, Zirkzee... czyścimy. reset.
02.07.2021 13:19
@Edmund
Ale byli wówczas jeszcze Alaba, Boateng, Martinez... Teraz w zasadzie KAŻDE oddawanie zawodnika będzie wiązało się z koniecznością bardziej dogłębnego penetrowania rynku, co - jak do tej pory widzimy - przychodzi Nam z wielkim trudem. Nawet sam Hainer podczas swojej - zadziwiającej swoją drogą - wypowiedzi de facto uznał ich za poszerzenie kadry i swego rodzaju "transfery" ("...Ściągnęliśmy Omara Richardsa, do tego siedmiu graczy wróciło z wypożyczenia...").

Podkreślam jeszcze raz jednak - sam nie widzę dla nich przyszłości w Bayernie. Trzeba jednak ruszyć się w końcu w drugą stronę i zacząć skład uzupełniać, a nie tylko konsekwentnie go uszczuplać. Tyle.
02.07.2021 13:01
@Skobry
Jak ma grać Fein czy Cuisance to uważam że już lepiej dać te minuty żeby grał Rhein. Podobno ma talent więc czas go sprawdzić czy to kolejny "talent" czy może jednak naprawdę warto dać mu szansę?

Może i sprawy groszowe ale i tak mam nadzieję że zostaną sprzedani.
A co do zawężania kadry to i tak w zeszłym sezonie ich nie było.
02.07.2021 12:37
Może lepiej wyciągnąć jakiegoś królika z kapelusza z akademii niż trzymać rezerwowych, którzy nie grali w gorszych klubach niż Bayern...
02.07.2021 12:19
@Edmund

Tylko po pierwsze - kto ich weźmie? Jeśli nawet na wypożyczeniu w słabiutkich klubach niczego nie pokazali.
Po drugie - to by były groszowe (w obliczu Naszych potrzeb) sprawy. No ale lepszy rydz, niż nic.
Po trzecie - o ile sam nie widzę dla nich przyszłości w Monachium, to mimo wszystko byłoby to dalsze zawężanie kadry.
02.07.2021 12:10
Oby udało si i cała trójka z tytułu została sprzedana jak najszybciej.
02.07.2021 11:08
Czyli Cuisance nie zostanie pewnie w Monachium. Czyli może kupią jakiegoś pomocnika. Tolisso i Roca jest ale Martinez odszedł więc ktoś powinien przyjść.
02.07.2021 10:40
Fruechtl z przyszłością? Raczej nie u nas niestety, skoro nawet w Nurnberg się nie łapał do składu, a co sezon chcą go gdzieś wypchnąć
Zirkzee wykorzystał swoje 5min, cala reszta już niestety różowa nie była.
Fein był odrzucony już dawno, chyba Bayern liczył że go PSV wykupi (o ile taka umowa była).
Mai...kurcze na niego ciągle liczę. Patrzac na formę Sule, odejście Boa i Alaby, mógłby znaleźć swoje miejsce w składzie, szczególnie gdybyśmy jednak grali 3-ma obrońcami
02.07.2021 09:28
Po takich wypożyczeniach ciężko żeby wiązać ich przyszłość w Bayernie.