DieRoten.pl
Reklama

Bild: Brazzo, Hoeness i Dreesen nie polecą do USA

fot.
Reklama

Oficjalnie tydzień temu mistrzowie Niemiec rozpoczęli letnie przygotowania do nowego sezonu. Już dziś w ramach tych przygotowań monachijczycy polecą do Stanów Zjednoczonych, gdzie odbędą kilkudniowe tournee.

Nie dalej jak wczoraj Bayern opublikował pełną kadrę, którą Niko Kovac zabierze ze sobą do Stanów Zjednoczonych. Zgodnie z zapowiedziami Chorwata w składzie znaleźli się nie tylko piłkarze pierwszego składu, ale i również wielu juniorów.

W Monachium pozostanie tylko Lucas Hernandez. Francuz początkowo miał polecieć z kolegami do USA, ale decyzją FCB mistrz Świata z 2018 roku pozostanie w Niemczech, gdzie będzie kontynuował swoją rehabilitację i pracował nad powrotem do pełnej sprawności po poważnej kontuzji kolana.

Według informacji opublikowanych przez niemiecki dziennik „Bild” w klubie pozostanie także kilku sterników „Gwiazdy Południa”. Mowa o takich osobach jak Hasan Salihamidzic, prezydent Uli Hoeness oraz dyrektor finansowy monachijczyków, czyli Jan-Christian Dreesen.

Dziennikarze podkreślają, że dyrektor sportowy mistrzów Niemiec chce zostać w Europie i pracować nad transferami bez żadnych problemów wynikających z różnicy czasu oraz konieczności dalekich podróży. Biorąc pod uwagę jakie osoby zostaną w Monachium, to można odnieść wrażenie, że Bayern czeka teraz pracowity okres na rynku.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...