Bayern zwycięża w Kaiserslautern!

Bayern Monachium zapisał na swoim koncie kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem drużyna Juppa Heynckesa pokonała na wyjeździe 1.FC Kaiserslatuern 3:0 po hat-tricku w wykonaniu Mario Gomeza. FCB tym samym przynajmniej do niedzieli będzie liderem Bundesligi!

Snajper reprezentacji Niemiec otworzył wynik spotkania w 37. minucie, kiedy to w bardzo pewny sposób wykorzystał rzut karny. Po zmianie stron w polu karnym sfaulowany został Thomas Muller i do jedenastki znowu podszedł Gomez. Super Mario tym razem nie oszukał bramkarza rywali i jego strzał został obroniony, ale napastnik Bayernu zreflektował się dobijając futbolówkę. Wynik spotkania ustalił po świetnej akcji i asysyście Mullera w 69. minucie meczu.

1. FC Kaiserslautern - FC Bayern 0:3 (0:1)

1. FC Kaiserslautern     Trapp - Dick, Amedick, Rodnei, Jessen - Petsos (87. Orban) - Walch (62. Sukuta-Pasu), Tiffert, De Wit (57. Fortounis), Ilicevic - Shechter

FC Bayern     Neuer - Boateng, Van Buyten, Badstuber, Lahm - Tymoshchuk, Schweinsteiger (88. Kroos) - Alaba (83. Gustavo), Müller, Ribéry - Gomez (85. Petersen)

Rezerwowi: Butt, Contento, Rafinha, Pranjic

Sędzia: Peter Gagelmann (Brema)

Sędzia: 49.780

Bramki: 0:1 Gomez (37.-karny), 0:2 Gomez (55.), 0:3 Gomez (69.)

Żółta kartka: Petsos, Rodnei, Fortounis / Alaba

Czerwona kartka: Ilicevic (90.)