DieRoten.pl
Reklama

Bayern U-19 rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Po tym jak niedawno przygotowania wznowili piłkarze męskiej i kobiecej drużyny Bayernu, tym razem do zajęć powrócili także piłkarze Bayernu do lat 19.

W ubiegłą niedzielę świątecznozimową przerwę zakończyli piłkarze Bayernu do lat dziewiętnastu, gdzie obowiązki trenera pełni Michael Hartmann.

Zanim młodzi monachijczycy powrócili do akcji na boisku, ukończyli oni szereg badań i testów wytrzymałościowych w centrum wydajnościowym. Dla zawodników przygotowano różnego rodzaju testy kondycyjne, siłowe czy koordynacyjne.

Szczególnie zadowolony z poziomu sprawności monachijczyków był trener od przygotowania fizycznego w młodzieżowej ekipie Bayernu U-19, czyli Bjorn Rosemeier.

− Chłopcy wrócili z przerwy wypoczęci. Diagnostyka wydajnościowa jest dla nas zawsze ważną podstawą do określenia aktualnej kondycji zawodników. Od poniedziałku zespół ponownie zacznie trenować na boisku – skomentował Rosemeier.

Zanim piłkarze Bayernu do lat 19 powrócą do akcji w lidze, to w najbliższym czasie rozegrają jeszcze trzy mecze towarzyskie. Pierwszy oficjalny mecz o stawkę w 2024 roku zaplanowano z kolei na 27 stycznia, kiedy to FCB U-19 zmierzy się z VfB Stuttgart U-19.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...