DieRoten.pl
Reklama

Bayern U-17 z porażką 1:4…

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Drużyna Bayernu Monachium do lat siedemnastu ma już za sobą kolejne spotkanie o stawkę – młodzi monachijczycy rywalizowali niedawno w rozgrywkach krajowych.

FC Bayern U-17 1:4 (1:2) FSV Mainz U-17

Po wielu tygodniach przerwy, w ubiegły weekend do akcji powrócili zawodnicy Bayernu Monachium do lat siedemnastu, gdzie obowiązki trenera pełni Peter Gaydarov.

Rywalem młodych „Bawarczyków” w ramach dziewiętnastej kolejki ligowej był zespół FSV Mainz U-17. Niestety, ale FCB nie podołało zadaniu i zostało ograne aż 1:4. Jeśli mowa o honorowym trafieniu dla bawarskiego klubu, to na listę strzelców wpisał się Jussef Nasrawe.

− To bardzo gorzkie, że ostatecznie przegraliśmy 1:4 po tym, jak
kontrolowaliśmy pierwsze pół godziny i zasłużenie objęliśmy prowadzenie. Ale
tak to czasem bywa w piłce młodzieżowej – powiedział Gaydarov.

W wyniku porażki z Mainz 05, młodzi monachijczycy spadli na trzecią lokatę w tabeli ligowej. Obecnie dorobek Bayernu U-17 to 41 punktów – na wynik ten przełożyło się 13 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki oraz bilans bramkowy 56:16.

Bayern U-17: 

Klanac - Hoffmann, Mijatovic, Schaefer, Ofli - Nasrawe, Santos (66’ Binder), Olychenko (56’ Durakov) - Wilson (56’ Gashi), Zoels, Chemwor (66’ Eckl).

Bramki: 

1:0 Nasrawe (34’), 1:1 Akoto (37’), 1:2 Benslaiman Serghini (38’), 1:3 Benslaiman Serghini (55’), 1:4 Akoto (65’).

Młodzi monachijczycy na wyciągnięcie odpowiednich wniosków oraz przygotowania do kolejnego spotkania będą mieli jeszcze kilka dni, albowiem dopiero 25 lutego, podopieczni Petera Gaydarova zmierzą się na wyjeździe z ekipą FC Ingolstadt U-17 (początek o 11:00).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...