DieRoten.pl
Reklama

Bayern U-17 imponuje formą w sezonie

fot.
Reklama

Runda jesienna w sezonie 2022/23 powoli dobiega końca dla wszystkich zespołów Bayernu – także tych młodzieżowych (Campus FCB).

W ubiegłą niedzielę swoje spotkanie rozegrali z kolei piłkarze Bayernu do lat 17, gdzie od początku sezonu obowiązki trenera pełni Michael Hartmann. Tym razem rywalem młodych monachijczyków była ekipa Freiburga U-17.

„Bawarczycy” byli bardzo aktywni w tym pojedynku i mimo pewnych problemów, koniec końców FCB U-17 odniosło zasłużone zwycięstwo, pokonując swoich rywali 2:1. Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców wpisali się kolejno Kurt Rueger oraz Robert Ramsak, który znajduje się w wysokiej formie od początku kampanii (11 goli i 2 asysty w 11 spotkaniach).

− To był bardzo wyrównany mecz, w którym mieliśmy wiele dobrych momentów. Szczególnie w końcówce był to mecz, który toczył się tam i z powrotem. Po wyrównaniu pokazaliśmy reakcję, a także broniliśmy z wielką wolą – powiedział Hartmann.

− To jest jeden z naszych wielkich atutów, że jesteśmy przekonani o sobie i potrafimy sobie radzić także z niepowodzeniami. Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się zgarnąć trzy punkty – podsumował Michael Hartmann.

Odkąd trenerem Bayernu U-17 został Michael Hartmann, monachijczycy znajdują się w doskonałej formie. W końcu mowa o 12 spotkaniach bez porażki oraz pierwszym miejscu w tabeli ligowej. Obecnie dorobek młodych monachijczyków to 10 zwycięstw, 2 remisy oraz bramki 34:12.

 

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...