DieRoten.pl
Reklama

„Bayern szaleje na punkcie Kane’a”

fot. Fotolia
Reklama

Choć ofensywa bawarskiego klubu od początku października znów funkcjonuje jak należy, to w mediach co rusz pojawia się temat dziewiątki w Bayernie.

Jednego można być pewnym – Bayern z całą pewnością nie zatrudni tej zimy nowego napastnika, co zostało już potwierdzone przez szefów bawarskiego klubu w ostatnich tygodniach kilkukrotnie.

Potencjalnego transferu nowej dziewiątki należy spodziewać się jednak latem, zaś kandydatów do wzmocnienia bawarskiego klubu jest kilku. Według doniesień prasowych celem numer jeden dla mistrzów Niemiec ma być Harry Kane, który na co dzień reprezentuje Tottenham.

Ostatnio na temat nieustannych pogłosek o Angliku w FCB wypowiedział się Haydn Dodge, czyli znany w środowisku angielskiej piłki agent i doradca piłkarski.

− Również obiło mi się o uszy, że Bayern dosłownie szaleje za Harrym Kane’em. Bawarczycy mają szykować dużą ofertę na lato, aby ściągnąć go do siebie – powiedział Dodge.

Szefowie Bayernu Monachium w przypadku pytań o Kane’a zwykle unikają odpowiedzi, tłumacząc jednocześnie, że nie wypowiadają się na tematy związane z piłkarzami innych klubów. Niemniej jednak temat pozyskania Anglika jest bardzo poważny, o czym donosi niemiecka prasa. Więcej konkretów należy spodziewać się po Mundialu.

Źródło: Caughtoffside
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...