DieRoten.pl
Reklama

Bayern rozczarowany podejściem Hernandeza

fot. Ł. Skwiot/skwiot.pl
Reklama

Niemieckie i francuskie media nie mają już najmniejszego cienia wątpliwości – Lucas Hernandez opuści tego lata klub ze stolicy Bawarii.

Od dłuższego już czasu w mediach mówi się, że Francuz nie chce już kontynuować gry dla Bayernu, zaś jego celem jest transfer do Paris Saint-Germain. Monachijczycy próbowali go jeszcze nakłonić do zmiany decyzji, ale bezskutecznie – defensor nie zmienił zdania.

Co więcej kolejne źródła donoszą, że paryżanie rozpoczęli już rozmowy z „Bawarczykami” w sprawie transferu Lucasa Hernandeza. Co prawda PSG nie złożyło jeszcze oficjalnej oferty, ale ma to nastąpić w najbliższej przyszłości. Stanowisko FCB pozostaje bez zmian – klub oczekuje co najmniej 50 milionów euro.

Bayern rozczarowany Lucasem

Jak z kolei informuje bawarski „TZ”, szefowie Bayernu byli mocno rozczarowani, kiedy mimo prób przekonania zawodnika do zmiany decyzji i przedłużenia kontraktu z FCB, Lucas podtrzymał swoje stanowisko o chęci odejścia do Paris Saint-Germain.

Monachijczycy oraz całe kierownictwo klubu zawsze stało po stronie Hernandeza i wspierało go na każdym możliwym kroku – czy to w trakcie poważnych kontuzji, czy też w 2021 roku, kiedy to obrońca miał poważne problemy z prawem i groziła mu nawet kara pozbawienia wolności…

Wszystko to sprawiło, że „Bawarczycy” zawiedzeni, kiedy 27-latek raz po razie odrzucił propozycję „Bawarczyków”. Dziennikarz Manuel Bonke zaznacza także, że choć PSG nie chce płacić więcej niż 40 milionów euro, to Jan-Christian Dreesen i spółka oczekują minimum 50 milionów euro.

Lucas Hernandez

Francuski defensor na Allianz Arenę trafił latem 2019 roku za sumę 80 milionów euro z Atletico. W trakcie swojego dotychczasowego pobytu w Monachium, Lucas Hernandez rozegrał 107 spotkań dla Bayernu, zaś jego dorobek w tym czasie to 2 bramki, 8 asyst oraz 10 tytułów.

 

Źródło: TZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...