DieRoten.pl
Reklama

Bayern nie rezygnuje z Walkera

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Choć w mediach pojawiają się różne doniesienia, to w przypadku Bayernu nic nie uległo zmianie – FCB chce pozyskać latem Kyle’a Walkera.

Ostatnie dni to seria kolejnych plotek oraz spekulacji związanych z przyszłością Kyle’a Walkera, którego umowa z Manchesterem City jest ważna do końca czerwca 2024 roku.

Jak już informowaliśmy wcześniej, monachijczycy pozostają w kontakcie z piłkarzem i jego agentem, prowadząc przy okazji negocjacje w sprawie letniego transferu, który może kosztować bawarski klub od 20 do 30 milionów euro (włącznie z różnymi bonusami).

Choć ruch ten wydawał się być formalnością, to kolejne angielskie źródła informują, że „The Citizens” mieli zmienić zdanie i obecnie skłaniają się ku przedłużeniu kontraktu z 33-letnim prawym defensorem. W międzyczasie prowadzone mają być zaś rozmowy z FCB.

Bayern nie składa broni

Jak z kolei donosi „Sky”, Bayern zdaje sobie sprawę, że poker o Walkera będzie trudny, ale szefowie FCB nie poddają się i chcą walczyć o Anglika. Póki co nie osiągnięto porozumienia. City jest otwarte na przedłużenie umowy, ale z drugiej strony bawarski klub prowadził i nadal prowadzi konkretne negocjacje.

„Bawarczycy” zostali poinformowani, że sam 33-latek jest bardzo otwarty na transfer i przenosiny do Monachium. Na ten moment nie podjęto jednak żadnej decyzji. Najbliższe dni mogą okazać się kluczowe.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...