DieRoten.pl
Reklama

Bayern nie myśli o sprzedaży Richardsa

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Dokładnie 1 lipca 2021 roku nowym zawodnikiem pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec został angielski defensor – Omar Richards.

Anglik na Allianz Arenę trafił na zasadzie wolnego transferu z ekipy Reading i podpisał kontrakt, który jest ważny do końca czerwca 2025 roku.

W trakcie swojego pierwszego sezonu gry dla Bayernu Monachium, Omar Richards miał okazję rozegrać łącznie 17 spotkań, w których to zanotował jedną asystę (licząc wszystkie rozgrywki, defensor spędził w sumie na boiskach 575 minut).

Na przestrzeni kilku ostatnich tygodni pojawiło się sporo spekulacji na temat przyszłości 24-latka – wiele z nich dotyczyło potencjalnej sprzedaży prawego obrońcy, zaś jako jeden z głównych kierunków wymieniano przede wszystkim VfB Stuttgart, który najpewniej sprzeda Sosę tego lata.

Niemniej jednak jak donosi Florian Plettebnerg z portalu „Sky”, wszystko wskazuje na to, że Anglik nigdzie się nie wybiera, albowiem obecna tendencja jasno wskazuje na to, że pozostanie on w Monachium i będzie częścią pierwszego zespołu FCB w sezonie 2022/2023.

Dziennikarz dodaje, że „Bawarczycy” mieli do tej pory odrzucić już wiele zapytań z Niemiec i innych krajów. Sam zawodnik i jego agenci również nie naciskają na zamianę otoczenia, albowiem Richards chce kontynuować grę w bawarskim klubie i udowodnić swoją jakość.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...