DieRoten.pl
Reklama

Bayern II z remisem w meczu na szczycie

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Druga drużyna Bayernu Monachium ma już za sobą kolejne spotkanie w ramach kończącej się powoli rundy wiosennej sezonu 2022/23.

FC Wuerzburger Kickers 2:2 (0:0) FC Bayern II

Po niedawnym zwycięstwie nad TSV Aubstadt, tym razem piłkarze Bayernu II zdobyli tylko jeden punkt, remisując na wyjeździe w meczu na szczycie bawarskiej ligi regionalnej 2:2 z ekipą FC Wuerzburger Kickers.

Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców dla FCB II wpisali się kolejno Reinelt oraz Kraetzig, który zapewnił kolegom jakże cenny punkt w samej końcówce doliczonego czasu gry. Warto odnotować, że po raz kolejny trener Holger Seitz miał do swojej dyspozycji bardzo młodą kadrę.

− Myślę, że możemy być bardzo zadowoleni z punktu. Sposób w jaki ten bardzo młody zespół wystąpił był decydującym czynnikiem. Oczywiście jesteśmy zadowoleni, że zabraliśmy do domu punkt. Ten młody zespół zdobył wiele doświadczenia – powiedział po meczu trener Seitz.

Jeśli mowa o sytuacji monachijczyków w tabeli ligowej, to po rozegraniu trzydziestu pięciu kolejek, podopieczni Holgera Seitza zajmują trzecią lokatę z dorobkiem 62 punktów – na wynik ten przełożyło się 18 zwycięstw, 8 remisów, 9 porażek oraz bilans bramkowy 84:51.

FC Bayern II:

Schenk - Sanyang, Reinelt, Tikvic (22’ Kehl), Kraetzig - Denk, Fukui, Aitamer (72’ Copado) - Ranos, Segbe, Kabadayi.

Bramki:

0:1 Reinelt (47’), 1:1 Zaiser (50’), 2:1 Haas (54’), 2:2 Kraetzig (90’)

Zawodnicy drugiej drużyny Bayernu Monachium do akcji wracają już w najbliższy piątek, kiedy to o 19:00 podejmą na Gruenwalder Stadion ekipę SpVgg Hankoffen-Hailing w ramach 35. kolejki bawarskiej ligi regionalnej.

 

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...