DieRoten.pl
Reklama

Bayern II z misją zdobycia kolejnych 3 punktów

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Biorąc pod uwagę bieżący sezon 2022/23, druga drużyna Bayernu Monachium ma już za sobą łącznie dwadzieścia sześć oficjalnych spotkań w ramach bawarskiej ligi regionalnej.

Turkgucu Muenchen vs FC Bayern II (18:00)

Po serii trzech zwycięstw z rzędu w 2023 roku, dziś wieczorem do akcji w bawarskiej lidze regionalnej powracają piłkarze drugiej drużyny Bayernu, których czeka zaległe spotkanie dwudziestej drugiej kolejki, które zostało odwołane pod koniec minionego roku z racji na zamieszanie na stadionie.

Miejscem dzisiejszego starcia będzie Gruenwalder Stadion w Monachium, zaś początek tego boju zaplanowano dokładnie o 18:00. Choć rywal będzie bardzo wymagający, to Timo Kern i spółka pragną podtrzymać zwycięską passę i dopisać do swojego dorobku kolejne 3 punkty.

Turkgucu ma dobry i doświadczony zespół. Musimy od początku podnieść się z miejsca, w którym zakończyliśmy mecz z Buchbach. Są jeszcze rzeczy, które możemy zrobić lepiej, ale obecnie jesteśmy na dobrej drodze – powiedział trener Seitz.

− Jeśli nadal będziemy grać z taką koncentracją, nie widzę powodu, dla którego nasza passa miałaby się skończyć – podsumował trener Holger Seitz.

Po rozegraniu dwudziestu sześciu kolejek, monachijczycy zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli bawarskiej ligi regionalnej z dorobkiem 44 punktów – na wynik ten przełożyło się 13 zwycięstw, 5 remisów, 8 porażek oraz bilans bramkowy 60:41.

Jako że dzisiejszy pojedynek odbędzie się za zamkniętymi drzwiami z racji zakazu nałożonego przez Bawarski Związek Piłki Nożnej po incydentach z rundy jesiennej, transmisja meczu będzie niedostępna. Niemniej jednak w mediach społecznościowych FCB będzie można śledzić na żywo relację tekstową.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...