DieRoten.pl
Reklama

Bayern II z misją zdobycia 3 punktów

fot. Obraz jorono z Pixabay
Reklama

Po intensywnych przygotowaniach, dziś o 14:00 do akcji powracają zawodnicy drugiej drużyny Bayernu Monachium, gdzie trenerem jest Holger Seitz.

FC Bayern II -:- SpVgg Bayreuth

Po serii trzech ostatnich spotkań bez zwycięstwa, monachijczycy są bardzo zdeterminowani, aby tym razem dopisać do swojego dorobku 3 punkty i wrócić na zwycięski szlak, zwłaszcza że FCB II może dziś awansować o dwie lokaty w tabeli bawarskiej ligi regionalnej.

Rywalem zespołu prowadzonego przez Holgera Seitza będzie ekipa SpVgg Bayreuth, zaś początek boju na Gruenwalder Stadion zaplanowano dokładnie o 14:00.

− Przerwa międzynarodowa oznacza zwiększone obciążenie pracą w wielu naszych meczach, ponieważ niektórzy zawodnicy ponownie podróżowali ze swoimi reprezentacjami narodowymi – powiedział trener Seitz.

− Dlatego do tej pory mieliśmy tylko jedną regularną sesję treningową. Przygotowania do Bayreuth są więc bardzo krótkie, zatem każdy musi szybko wejść w rytm zaraz po rozpoczęciu meczu – podsumował Holger Seitz.

Jeśli mowa o Bayernie II w tabeli bawarskiej ligi regionalnej, to monachijczycy zajmują dziesiątą lokatę z dorobkiem 26 na 51 możliwych punktów (przypominamy ponownie, że FCB II ma jeszcze do rozegrania 3 zaległe mecze). Liderem jest Wuerzburger Kickers, który póki co zdobył 53 oczka.

Transmisja dzisiejszego starcia odbędzie się za darmo w klubowych mediach – stream będzie dostępny przede wszystkim na stronie „FCB.de”.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...