DieRoten.pl
Reklama

Bayern II mierzy się z liderem

fot. Photogenica
Reklama

Po intensywnych przygotowaniach, dziś o 19:00 do akcji powracają zawodnicy drugiej drużyny Bayernu Monachium, gdzie trenerem jest Holger Seitz.

FC Bayern II vs Wuerzburger Kickers (19:00)

Po niedawnej porażce monachijczyków z Turkgucu Muenchen, dzisiejszego wieczoru w bawarskiej lidze regionalnej kolejne spotkanie rozegrają zawodnicy drugiej drużyny Bayernu Monachium, gdzie trenerem jest Holger Seitz.

W ramach 20. kolejki ligowej rywalem FCB II będzie obecny lider, czyli Wuerzburger Kickers. Początek starcia na Gruenwalder Stadion zaplanowano dokładnie o 19:00. Choć zadanie będzie piekielnie trudne, to „Bawarczycy” będą zdeterminowani, aby wygrać i rozpocząć nową serię.

− Mamy bardzo napiętą sytuację kadrową ze względu na występy naszych chłopców w meczu Youth League przeciwko Galatasaray i wielu kontuzjowanych zawodników – powiedział Seitz.

− Po zeszłotygodniowej nieobecności Diona Berishy, teraz zabraknie także Matteo Pereza Vinlofa. Niemniej jednak chcemy zagrać jako jedność i przeciwstawić się silnej drużynie z Wuerzburga – podsumował Holger Seitz.

Jeśli mowa o Bayernie II w tabeli bawarskiej ligi regionalnej, to monachijczycy zajmują dziewiątą lokatę z dorobkiem 25 na 48 możliwych punktów (przypominamy ponownie, że FCB II ma jeszcze do rozegrania 3 zaległe mecze). Liderem jest Wuerzburger Kickers, który póki co zdobył 49 oczek.

Transmisja dzisiejszego starcia odbędzie się za darmo w klubowych mediach – stream będzie dostępny przede wszystkim na stronie „FCB.de”.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...