DieRoten.pl
Reklama

Bayern gotów wydać blisko 100 mln euro na Kane’a?

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

Choć oficjalnie nie zostało to potwierdzone, to liczne źródła nie mają wątpliwości – druga oferta Bayernu za Harry’ego Kane’a została także odrzucona przez Spurs.

Przypomnijmy raz jeszcze – pierwsza oferta bawarskiego klubu wyniosła 70 milionów euro plus bonusy, podczas gdy druga została zwiększona o 10 milionów euro. Niemniej jednak w obu przypadkach odpowiedź Spurs brzmiała „nie”.

Mimo niepowodzeń monachijczycy nie zamierzają tak łatwo się poddawać – kolejne źródła donoszą, że „Bawarczycy” szykują się już do złożenia trzeciej propozycji. Harry Kane pozostaje wymarzonym graczem Bayernu i Thomasa Tuchela, który chciałby współpracować z 29-latkiem w nadchodzącym sezonie.

Kane nie zmienił stanowiska

Jak donosi portal „ESPN”, Bayern pozostaje w stałym kontakcie z agentem i bratem Harry’ego Kane’a – Charliem. Obie strony posiadają bardzo dobre relacje. Mówi się, że wewnątrz klubu trwają przygotowania do złożenia trzeciej oferty, po tym jak dwie poprzednie zostały odrzucone.

Angielski napastnik nie zmienił swojego stanowiska i w dalszym ciągu pragnie tego lata dołączyć do pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec, nawet mimo plotek o gigantycznej podwyżce i propozycji przedłużenia umowy z Tottenhamem.

Coraz bliżej bariery 100 mln euro

Francuski „L’Equipe” również potwierdza, że Bayern przygotowuje się do złożenia trzeciej oferty za Anglika. Tym razem w grę może już wchodzić suma od 90 do 95 milionów euro (plus bonusy). Bardzo prawdopodobne, że koniec końców bariera 100 mln euro zostanie przekroczona.

W międzyczasie z social mediów Spurs możemy dowiedzieć się, że dziś Harry Kane powrócił do siedziby klubu, gdzie wkrótce przejdzie badania i testy sprawnościowe przed powrotem do treningów w ramach przygotowań do sezonu 2023/2024.

Źródło: ESPN / L'Equipe
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...