DieRoten.pl
Reklama

Bayern gotów sprzedać Vidala za 50 mln euro

fot. Photogenica
Reklama

Nie od dziś wiadomo, że w gronie zawodników, którzy mogliby latem opuścić Bayern Monachium znajduje się między innymi Juan Bernat czy Arturo Vidal.

Dziś nad ranem informowaliśmy Was, że według „Kickera” stolicę Bawarii może opuścić Juan Bernat lub Thiago, jednakże wedle najnowszych plotek mistrzowie Niemiec mają być także skłonni do sprzedaży Arturo Vidala.

Znany dziennikarz Maks Cardenas ujawnił niedawno, że „Bawarczycy” są gotowi sprzedać 31-letniego Chilijczyka za granicę, jeśli na stole pojawi się oferta opiewająca na co najmniej 50 milionów euro.

Wśród potencjalnych nabywców dziennikarz wymienia między innymi Manchester United. Co więcej mówi się także o zainteresowaniu ze strony klubów grających w Serie A. Cardenas podkreśla jednak, że w grę nie wchodzi transfer do londyńskiej Cheslea (bez gry w Lidze Mistrzów).

Warto nadmienić, iż kilka miesięcy temu spekulowano o transferze Arturo Vidala do Interu lub AC Milanu, lecz włodarze bawarskiego klubu jeszcze podczas letniego tournée po Azji podkreślali w wywiadach, że pomocnik nie jest na sprzedaż.

Wszystko może się jednak zmienić w nadchodzącym okienku transferowym, albowiem umowa wycenianego na 35 milionów euro Chilijczyka obowiązuje do końca czerwca przyszłego roku, dlatego też będzie to ostatnia okazja dla mistrzów Niemiec, aby mogli „coś zarobić” na ewentualnej sprzedaży.

W zakończonym niedawno sezonie, Vidal rozegrał w sumie 35 spotkań, zaś jego dorobek to 6 bramek oraz dwie asysty.

Źródło: Twitter / Maks Cardenas
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...