DieRoten.pl
Reklama

Bayern eSports pokonany przez Man Utd

fot. Photogenica
Reklama

Drużyna Bayernu w eSporcie, gdzie obowiązki trenera pełni Matthias Luttenberger, ma już za sobą ostatnią kolejkę ligową w tym sezonie.

Ostatnio odbyła się szósta kolejka ligowa w ramach Konami eFootball Championship Pro – tym razem rywalem esportowej drużyny Bayernu była angielska ekipa Manchesteru United.

Zespół prowadzony przez Matthiasa Luttenbergera, składający się z takich graczy jak Jose Carlos Sanchez, Miguel Mestre i Mucahit Seviml, odnotował niestety 3 porażki i po raz pierwszy w tym sezonie nie zdobył ani jednego punktu.

Podczas gdy w pierwszym pojedynku monachijczycy polegli 0:2, to drugi bój zakończył się klęską 0:1. W trzecim starciu Sanchez zdobył bramkę, ale ostatecznie to jego rywal z Man Utd okazał się skuteczniejszy – w rezultacie mecz zakończył się porażką 1:2.

Spadek na czwartą lokatę

Po rozegraniu spotkań z Manchesterem United, sezon ligowy w ramach Konami eFootball Championship Pro dobiegł już końca. Pierwsze miejsce wywalczyła Barcelona, która ugrała 38 punktów. Na podium znaleźli się jeszcze Manchester United (38 pkt) oraz Arsenal (37 pkt).

Jeśli mowa o „Bawarczykach”, to zespół prowadzony przez Matthiasa Luttenbergera ukończył rozgrywki na czwartym miejscu z dorobkiem 32 oczek – na wynik ten przełożyło się 9 zwycięstw, 5 remisów oraz 7 porażek (przy bilansie bramkowym 26:24). Przypominamy jednak, że już w poprzedniej kolejce FCB zapewniło sobie awans do fazy pucharowej, która wyłoni mistrza.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...