DieRoten.pl
REKLAMA

REKLAMA

Bayern chciałby pozyskać Leao jeszcze przed KMŚ?

fot. Darmowa licencja Unsplash.com

Od 1 czerwca oficjalnie otwarte jest okienko transferowe dla klubów, które biorą udział w nadchodzących Klubowych Mistrzostwach Świata.

Jeśli mowa o pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec, to wielką niewiadomą pozostaje to, czy „Bawarczycy” skorzystają z otwartego wcześniej okienka i pozyskają kogoś nowego na czas Klubowych Mistrzostw Świata.

REKLAMA

Jak informuje włoski „Sky Sport”, monachijczycy w dalszym ciągu są zainteresowani transferem Rafaela Leao i w najlepszym przypadku chcieliby go sprowadzić jeszcze przed nadchodzącym turniejem w Stanach Zjednoczonych.

Mimo wszystko dla AC Milanu zawodnik ten nie jest na sprzedaż i co więcej nowy trener Max Allegri postrzega Portugalczyka jako głównego lidera swojego projektu i najważniejszą postać w zespole. Co jednak musiałoby się zmienić, aby Włosi zmienili zdanie?

Dziennikarz Luca Marchetti informuje, że tylko astronomiczna oferta w wysokości 120-130 milionów euro mogłaby wówczas skłonić mediolańczyków do zmiany zdania i sprzedaży swojej gwiazdy.

Źródło: Sky Sport
GabrielStach

Komentarze

REKLAMA
Trwa wczytywanie komentarzy...