DieRoten.pl
Reklama

Baijings wypożyczona do Aston Villa

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Ostatnie tygodnie z pewnością są bardzo intensywne dla kobiecej drużyny Bayernu Monachium i całego kierownictwa sportowego FCB Frauen.

Po serii przedłużeń kontraktów z poszczególnymi piłkarkami oraz trenerem Alexandrem Strausem, Bianca Rech i spółka zdecydowali się również na pewne ruchy transferowe – mowa zarówno o wzmocnieniach, jak i również odejściach z pierwszej drużyny.

Nie tak dawno temu FCB Frauen potwierdziło, że na roczne wypożyczenie do angielskiego klubu Aston Villa udała się Jill Baijings.

− Jill będzie miała okazję zdobyć praktykę w tradycyjnym klubie w jednej z najlepszych lig na świecie. Wierzymy, że to wypożyczenie jest bardzo dobrym i ekscytującym rozwiązaniem dla wszystkich trzech stron – powiedziała Rech.

− Będziemy uważnie śledzić rozwój sportowy Jill i życzymy jej samych sukcesów w nadchodzącym sezonie – podsumowała Bianca Rech.

Jill Baijings

Jill dołączyła do klubu ze stolicy Bawarii latem 2023 roku z Bayeru 04 Leverkusen. W sezonie 2023/24, który zakończył się tytułem mistrzowskim dla FCB Frauen, Holenderka wystąpiła łącznie w 19 meczach (licząc wszystkie rozgrywki).


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...