DieRoten.pl
Reklama

AZ: Lucas chce odejść z Bayernu

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Niestety, ale kolejne źródła informują, że Lucas Hernandez być może opuści klub ze stolicy Bawarii w nadchodzącym letnim okienku transferowym.

Jeszcze kilka tygodni temu wszystko wskazywało na to, że Lucas Hernandez otrzyma nowy kontrakt w Bayernie Monachium. W pewnym momencie pojawiały się nawet doniesienia, że przedłużenie umowy jest już tylko kwestią kilku dni.

Od tamtego momentu minęło już sporo czasu i zamiast porozumienia, kolejne źródła informują, że Francuz jest bliski odejścia z bawarskiego klubu… Jego potencjalnie nowym pracodawcą mógłby zostać francuski Paris Saint-Germain, który od dawna jest zainteresowany defensorem.

Lucas otwarty na PSG

Według najnowszych informacji przedstawionych przez bawarski „Abendzeitung Muenchen” i dziennikarza Maximiliana Kocha, Lucas pragnie zmienić otoczenie klubowe jeszcze tego lata. Francuz jest kuszony lukratywnym kontraktem przez Paris Saint-Germain.

Mówi się, że oprócz sporej podwyżki, Hernandez będzie mógł liczyć na cztery lub nawet pięć lat umowy z paryżanami. Póki co PSG nie złożyło jednak żadnej oferty „Bawarczykom”, którzy są niechętnie nastawieni na sprzedaż i pragną dogadać się z wicemistrzem świata z 2022 roku.

Koledzy już wiedzą?

Z kolei jak donosi francuski „RMC Sport”, jeszcze na kilka dni przed zdobyciem mistrzostwa Niemiec, Lucas Hernandez miał poinformować kolegów z drużyny i klub, że nie chce przedłużać swojej umowy z FCB. Paryżanie są optymistycznie nastawieni, że uda im się pozyskać Francuza, choć są też świadomi, że Bayern nie chce pozbywać się defensora.

Monachijczycy oraz Thomas Tuchel nie tracą nadziei i liczą, że uda się jeszcze dogadać z francuskim obrońcą ws. nowego kontraktu.

Źródło: AZ / RMC
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...