DieRoten.pl

Aydin: Nie mogłem uwierzyć, kiedy spotkałem Lewandowskiego

26.11.2022, 09:16:15

We wszystkich młodzieżowych zespołach Bayernu Monachium możemy wyróżnić wielu młodych i bardzo utalentowanych graczy, którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia w pierwszej drużynie FCB.

Wśród nich możemy wyróżnić kilku zawodników z ekipy do lat 19 oraz drugiej drużyny – mowa chociażby o Arijonie Ibrahimovicu czy też Eyupie Aydinie, który uchodzi za jeden z największych talentów w swojej grupie wiekowej, jeśli mowa o pozycji środkowego pomocnika.

Nie tak dawno temu Eyup udzielił obszernego wywiadu dla portalu „Sport1”, w którym poruszył wiele różnych tematów związanych nie tylko ze swoją dotychczasową karierą, ale i również pobytem w Bayernie. 18-latek opisał między innymi swoje pierwsze spotkanie z Lewandowskim na klubowej stołówce.

− Pamiętam, jak pierwszy raz byłem na Saebener i Lewandowski nagle wyszedł ze stołówki i powiedział „Servus”. Nie mogłem uwierzyć, wielkie wow. Takie osobowości znasz tak naprawdę tylko z telewizji i nagle stają przed tobą. To było naprawdę fajne powiedział Aydin.

W tej samej rozmowie, utalentowany pomocnik i wychowanek bawarskiego klubu odniósł się także do poprzedniego sezonu, kiedy to po raz pierwszy pozwolono mu trenować z pierwszym zespołem Juliana Nagelsmanna przy Saebener Strasse.

− Właściwie miałem dołączyć do reprezentacji U-18, ale nagle powiedziano mi: „Eyup, możesz trenować z zawodowcami w tym tygodniu! Oczywiście nie chciałem przegapić tej szansy – dodał.

− To było nadzwyczajne doświadczenie. To były jedne z najbardziej pouczających dni, jakie do tej pory przeżyłem w Bayernie! – podsumował Eyup Aydin.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)26.11.2022 18:59
26.11.2022 15:43
Przeżycie niesamowite.
26.11.2022 11:49