Awans Bayernu do kolejnej rundy Pucharu Niemiec

Po niezwykle ciężkim meczu Bayern Monachium pokonał na wyjeździe FC Augsburg 2:0 (1:0) w meczu Pucharu Niemiec po golach Arjena Robbena (4.) oraz Thomas Mullera (78.). Samo spotkanie było kontrolowane w pełni przez podopiecznych Pepa Guardioli, jednak trudność tego pojedynku wzięła się przede wszystkim z tego, iż niezwykle agresywni przez pełne 90 minut byli zawodnicy gospodarzy, którzy popełniali wiele fauli, a sędzia zawodów nie zamierzał wcale na to reagować. Poczuł to na własnej skórcze holenderski skrzydłowy FCB, który w 15. minucie po brutalnej interwencji bramkarza FCA musiał opuścić boisko. Na szczęście więcej ofiar tej potyczki nie było, a Monachijczycy w pewny sposób awansowali do kolejnej rundy.