DieRoten.pl
Reklama

Audi Summer Tour: Dzień piąty

fot. Ł. Skwiot
Reklama

W ubiegły poniedziałek mistrzowie Niemiec oficjalnie rozpoczęli swoje kilkudniowe tournee po Stanach Zjednoczonych pod nazwą „Audi Summer Tour 2018”.

Bayern Monachium ma już za sobą pierwsze sesje treningowe w ramach letniego tournée po Stanach. Ogółem zaplanowano dziewięć treningów w USA oraz dwa spotkania towarzyskie – monachijczycy mają już pierwszy sparing za sobą.

W nocy z soboty na nadzielę podopiecznych Niko Kovaca czeka ostatni test w postaci pojedynku z Manchesterem City (początek starcia o 1:00 w nocy czasu europejskiego). Dla FCB będzie to ostatni mecz w ramach tak zwanego międzynarodowego turnieju „International Champions Cup 2018”.

Oprócz treningów zaplanowano także szereg atrakcji dla fanów bawarskiego klubu w USA − klub pragnie w jak najlepszym stopniu wypromować markę FCB, aby zwiększyć rozpoznawalność Bayernu.

Jak dobrze wiemy monachijczycy od czwartku przebywają już w Miami, które jest ostatnim przystaniem letniego tournee Bayernu po USA. Podobnie jak w ostatnich kilku dniach przygotowano szereg atrakcji dla kibiców bawarskiego klubu oraz różne spotkania marketingowe.

Dla przykładu wieczorem odbyło się kameralne spotkanie pod nazwą „Audi Summer Night” podczas którego zaproszono nie tylko zawodników Bayernu i jego sztab, ale także wiele innych osobistości. Obecni na spotkaniu kibice mogli robić sobie zdjęcia z graczami FCB i nie tylko. Ponadto Kingsley Coman oraz Rafinha wzięli udział w akcji marketingowej, podczas której grali w siatkonogę.

Po rozegraniu sparingu z Manchesterem City, podopieczni Niko Kovaca spędzą w Miami jeszcze jedną dobę, po czym w poniedziałek powrócą już do Monachium, aby zresztą zespołu kontynuować przygotowania do nowego sezonu.

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...