DieRoten.pl
Reklama

Andreas Jung pożegnany przez FCB

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Przy okazji niedawnego spotkania Bayernu z Wolfsburgiem na Allianz Arenie, klub ze stolicy Bawarii pożegnał kilka osób związanych z FCB.

Przed finałowym meczem domowym w sezonie na Allianz Arenie, szefowie Bayernu Monachium pożegnali kilka osób, które w ostatnich latach reprezentowali bawarski klub – pożegnani zostali między innymi Bouna Sarr oraz Eric Maxim Choupo-Moting.

Ponadto na to samo mógł liczyć Andreas Jung, czyli aktualny jeszcze (do końca sezonu) członek zarządu oraz dyrektor do spraw marketingu FCB. Niemiec mógł również liczyć na pożegnalne mowy ze strony swoich szefów.

− Prawie 30 lat na odpowiedzialnym stanowisku w Bayernie, 14 lat w zarządzie: Andreas Jung jest absolutnym wzorem do naśladowania pod względem ciągłości, pasji i ducha zespołu – powiedział prezydent Hainer.

− Był fanem tego klubu od najmłodszych lat i zawsze całym sercem identyfikował się z klubem. To charakteryzowało jego pracę. Zawsze pokazywał, jak i o co w tym wszystkim chodzi - zawsze jako zespół, zawsze z myślą o fanach. Jesteśmy mu niezmiernie wdzięczni i życzymy mu wszystkiego najlepszego w przyszłości – podsumował Herbert Hainer.

62-letni Andreas Jung jest związany z FCB już od 27 lat, zaś w trakcie swojej lojalnej i jakże oddanej pracy, zawarł wiele partnerstw i umów sponsorskich - w tym niezwykle ważne z Telekom, Adidasem, Audi czy Allianz.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...